base de datos internacional de animales desaparecidos international database for misssing animals internationale datenbank für vermisste tiere base de données internationale des animaux disparus SUCHE NACH VERMISSTEN TIEREN - SEARCH FOR MISSING ANIMALS BUSCAR ANIMALES PERDIDOS - RECHERCHE D'ANIMAUX DISPARUS

Můj pes zmizel, moje kočka utekla, moje zvíře má čip, ale není zaregistrováno!

Jsem zoufalý, co mám dělat teď?

Jak mohu být informováni, když je moje zvíře nalezeno?

Slyšet to jako majitel mazlíčka, ale zejména jako milovník zvířat, bylo vždy hrozné!

A právě toto zoufalství lidí bylo rozhodujícím bodem v roce 2005, kdy jsme se rozhodli založit „Chipzentrale“. Databáze pro domácí mazlíčky, kam si můžete uložit číslo svého oblíbeného mikročipu a kontaktní údaje.

Ať už na dovolené nebo doma.
Vaše data lze vyvolat odkudkoli na světě ve 109 jazycích.

24 hodin denně – 7 dní v týdnu – 365 dní v roce.

Zadejte svého miláčka do databáze čipových center, abyste mohli být upozorněni, když bude váš mazlíček nalezen
Zadejte svého miláčka ještě dnes do naší databáze, protože „Lepší, než líto“

ZAREGISTRUJTE SE HNED TEĎ

Jediným účelem je „čipu centrum“ je, aby lidé a zvířata znovu dohromady tak rychle, jak je to možné v „případě nouze“ .

A je to tak jednoduché: Zaregistrujete zde svého miláčka a zadáte údaje o svém mazlíčku a kontaktní údaje, o kterých byste chtěli být informováni, až bude váš mazlíček nalezen.

Všechna data jsou nyní uložena na našem zabezpečeném serveru a lze k nim kdykoli přistupovat prostřednictvím vyhledávání , celosvětově a ve 109 jazycích !

Centrum čipů – trezor je v bezpečí

Aby bylo jasno:

  • Náš web je primárně vyhledávačem pohřešovaných zvířat!
  • Ve výchozím nastavení nejsou na našem webu publikovány žádné „profily“ zvířat!
  • Pouze VY rozhodujete, zda je „profil“ vašeho zvířete veřejně viditelný nebo ne!
  • Ve výchozím nastavení nejsou vaše kontaktní údaje nikomu viditelné!
  • Vaše data jsou uložena na našem šifrovaném serveru SSL!
  • Profily zvířat se zobrazí až po odpovídajícím vyhledávání!
  • Lze vyhledávat, vyhledávat a zobrazovat POUZE data, která vydáte VY!
  • Web a funkce vyhledávání jsou celosvětově dostupné ve 109 jazycích!

Dobře, ale teď k nejdůležitější věci!

Je vůbec nutné nechat si implantovat čip do zvířete?

Záleží na tom, ve které zemi žijete a samozřejmě jaké zvíře máte.

V některých zemích je povinné poskytnout každému psovi staršímu než 6 měsíců transpondér, často označovaný jako mikročip. V mnoha zemích naopak čip potřebují pouze plemena psů klasifikovaná jako „nebezpečná“ . To, zda váš mazlíček potřebuje mikročip, závisí na mnoha různých právních faktorech.

Jako odpovědný majitel zvířete byste měli svého miláčku, ať už psa, kočku, králíka nebo koně, přesto nechat používat čip transpondéru, protože „lépe bezpečný než líto“ .

Jako odpovědný majitel zvířete byste měli svého miláčku, ať už psa, kočku, králíka nebo koně, přesto nechat používat čip transpondéru, protože „lépe bezpečný než líto“.

Požádejte svého veterináře o 15místné číslo transpondérového čipu a nyní zadejte své oblíbené do naší databáze.

ZAREGISTRUJTE SE HNED TEĎ

Samozřejmě není nutné, aby váš mazlíček měl mikročip, aby jej sem zadal. Jelikož náš propracovaný vyhledávací modul ovládá velké množství dotazovacích algoritmů, může vyhledávat nejen číslo transpondérového čipu, ale také položky čísel tetování nebo daňových čísel a dokonce i speciální funkce, které zvíře má. Náš vyhledávač dokáže vyhledat všechna zadaná data a zobrazit je ve výsledcích vyhledávání. Nad svými osobními údaji máte stále plnou kontrolu, protože budou zveřejňována pouze data, která zveřejníte.

Proč byste tedy měli přidat svého miláčka do naší databáze?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, protože naše webová stránka je k dispozici ve 109 jazycích a neexistuje žádná jiná databáze zvířat, která by se dala najít a kontaktovat přímo jako v čipovém centru. Váš miláček se objevuje ve většině místních databází, ale pokud dojde k nejhoršímu, musíte nejdříve kontaktovat provozovatele databáze, který poté informuje majitele zvířete, že zvíře bylo nalezeno.

A pravdou je, že ve většině případů to trvá dlouho, protože je víkend, odpovědný zaměstnanec je pryč, je nemocný nebo je na dovolené a uběhne tolik drahocenného času , ve kterém bylo vaše zvíře s vámi po dlouhou dobu mohl. A pokud by, nedej bože, měl dojít k „nejhoršímu případu“ , máte dokonce možnost v naší databázi nastavit stav vašeho zvířete na „Chybějící“ , což znamená, že se okamžitě objeví v sekci „CHYBÍCÍ ZVÍŘATA“ a v profilu včetně vašeho Kontaktní údaje jsou také okamžitě viditelné pro každého návštěvníka webu Chipzentrale .

Pokud se podíváte na ukázkovou stránku, nalezené zvíře se objeví ve výsledcích vyhledávání a na stránce „Missing Animals“ . Kliknutím sem přejdete na stránku se vzorky chybějících zvířat

Největší plus čipového centra

V naší databázi můžete uložit mnoho kontaktních údajů, které jsou okamžitě viditelné, jakmile se vaše zvíře objeví ve výsledku hledání. Samozřejmě, všechny informace jsou dobrovolné , zadejte tolik, kolik chcete. Při první registraci na Chipzentrale stačí zadat uživatelské jméno podle vašeho výběru , vaši e-mailovou adresu a jméno vašeho mazlíčka. Po úspěšné registraci budete přesměrováni na svůj osobní účet. Tento účet je chráněn heslem a máte k němu přístup a můžete jej upravovat pouze vy. V tomto účtu, ve svém „profilu“, můžete zadat údaje o svém mazlíčku a všechny kontaktní informace, které chcete dobrovolně poskytnout.

Do naší databáze můžete zadat následující údaje:

Dobrovolné informace o zvířeti: věk, druh, plemeno, identifikační číslo čipu, daňové číslo, tetovací číslo, pohlaví, barva, zvláštní vlastnosti jako volný text.

Dobrovolné informace poskytnuté majitelem pro oznámení v případě nouze: jméno, telefonní číslo, číslo mobilního telefonu, adresa, alternativní e-mailová adresa, váš vlastní web, vaše profily na sociálních médiích, jako je Facebook, Twitter, Linkedin, Google, Instagram, ale také Skype ID, Youtube, SoundCloud nebo VKontakte.

Tuto službu téměř žádná jiná databáze zvířat nenabízí, a jak důležité je to, vyplývá ze skutečnosti, že pouze v Německu, Rakousku a Švýcarsku každoročně zmizí několik set tisíc zvířat. Odhaduje se, že je dokonce považován za celosvětový

Více než 5 000 000 ( 5 milionů ) domácích mazlíčků každý rok mizí.

ZAREGISTRUJTE SE HNED TEĎ

Jediným účelem „Chipzentrale“ je spojit lidi a zvířata v „případě nehody“!  Proto můžete v naší databázi hledat ve 109 jazycích a výsledky zobrazit v tolika jazycích.
Tento úžasný pocit mít přítele …

Bohužel smutnou pravdou je, že každý den údajně chybí velké množství domácích mazlíčků.
Ne všechna mají nehodu, protože většina zvířat se někdy objeví v předzahrádkách, v útulcích, v organizacích pro dobré životní podmínky zvířat nebo na veterinárních klinikách. Mnoho zvířat, zejména psů a koček, jsou však chyceny chytači zvířat tzv. „Zvířecí mafie“ a poté znovu nabízeny k prodeji prostřednictvím temných kanálů a na různých trzích nebo dálničních odpočívadlech .

Elektronická čtečka čipů pro zvířata

Dobrá věc je, že na těchto místech je často mnoho aktivistů za práva zvířat a téměř vždy mají u sebe čtečku elektronických čipů. Takže pokud má vaše zvíře implantovaný čip s transpondérem a ten je odečten na místě, každá sekunda se skutečně počítá, aby se zjistila totožnost majitele a poté se s ním OKAMŽITĚ kontaktovala , ještě než zloději opustí pole a vaše zvíře může navždy zmizet .

Ale právě v tom spočívá skutečný problém, protože v jaké databázi je váš mazlíček registrován, záleží na vašem veterináři. Za normálních okolností je váš mazlíček registrován v jedné z mnoha decentralizovaných místních databází, a proto je prakticky nezjistitelný pro zbytek světa, protože ne všechny registrační kanceláře jsou propojeny v síti a rozhodně spolu optimálně nespolupracují.

Z tohoto důvodu je nesmírně důležité, abyste měli své oblíbené v centrální, celosvětově dostupné a dostupné ve 109 jazykových databázích, jako je náš registr. Protože buďme upřímní, veterinář např. Z Maďarska, České republiky, Rumunska, Bulharska, Itálie, Španělska, USA, Mexika nebo kdekoli jinde má potíže s orientací v čistě německé databázi nebo databázi v cizím jazyce . Kromě toho bude mít problémy s prováděním databázového dotazu a poté bude schopen číst výsledky.

Ale dost černé značky, protože dobrou zprávou je, že každá moderní veterinární praxe, každý útulek pro zvířata, každá organizace zabývající se dobrými životními podmínkami zvířat a nyní mnoho soukromých aktivistů za práva zvířat má odpovídající čtečku elektronických čipů. S takto načteným 15místným identifikačním číslem na čipu můžete během několika minut zjistit internetového majitele nalezeného zvířete se všemi jeho kontaktními údaji v naší databázi z jakéhokoli místa na světě a samozřejmě okamžitě upozornit, že byl nalezen jeho oblíbený. . Protože každý, kdo má domácího mazlíčka, ví, že není lepší pocit, než držet svůj poklad znovu v bezpečí.

Zadejte svého miláčka do naší databáze hned teď.

ZAREGISTRUJTE SE HNED TEĎ