base de datos internacional de animales desaparecidos international database for misssing animals internationale datenbank für vermisste tiere base de données internationale des animaux disparus SUCHE NACH VERMISSTEN TIEREN - SEARCH FOR MISSING ANIMALS BUSCAR ANIMALES PERDIDOS - RECHERCHE D'ANIMAUX DISPARUS

Mu koer on kadunud, kass on ära jooksnud, mu loomal on kiip, kuid ta pole registreeritud!

Olen meeleheitel, mida ma peaksin nüüd tegema?

Kuidas saab minu looma leidmisest teavitada?

Seda oli loomaomanikuna, aga eriti loomaarmastajana kuulda alati kohutav!

Ja just see inimeste meeleheide oli otsustav punkt 2005. aastal, kui otsustasime asutada “Chipzentrale”. Lemmikloomade andmebaas, kuhu saate salvestada oma lemmikmikrokiibi numbri ja oma kontaktandmed.

Kas puhkusel või kodus.
Teie andmeid saab helistada kõikjalt maailmast 109 keeles.

24 tundi päevas – 7 päeva nädalas – 365 päeva aastas.

Sisestage oma kallis kiibikeskuse andmebaasi, et saaksite oma lemmiklooma leidmisest teavitada
Sisestage oma kallis täna meie andmebaasi, sest “Parem kui kahju”

REGISTREERU NÜÜD

Ainus eesmärk “kiip center” on tuua inimesed ja loomad tagasi kokku nii kiiresti kui võimalik “Juhul kui õnnetus” .

Ja see on nii lihtne: registreerite oma kalli siin ja sisestate oma lemmiklooma andmed ja kontaktandmed, mille kohta soovite teada saada, kui teie lemmikloom leitakse.

Kõik andmed salvestatakse nüüd meie turvalisse serverisse ja pääseb igal ajal läbi otsida , ülemaailmse ja 109 keeles !

Kiibikeskus – seif on ohutu

Et olla väga selge:

  • Meie veebisait on peamiselt kadunud loomade otsingumootor!
  • Vaikimisi ei avaldata meie veebisaidil ühtegi looma „profiili”!
  • Ainult teie otsustate, kas teie looma profiil on avalikult nähtav või mitte!
  • Vaikimisi pole teie kontaktandmed kellelegi nähtavad!
  • Teie andmed on salvestatud meie SSL-i krüpteeritud serverisse!
  • Loomaprofiile kuvatakse alles pärast vastavat otsingut!
  • AINULT andmeid saab otsida, leida ja kuvada, mille TE vabastate!
  • Veebisait ja otsingufunktsioon on kogu maailmas saadaval 109 keeles!

OK, kuid nüüd kõige tähtsama asja juurde!

Kas loomale on üldse vaja kiip implanteerida?

Noh, see sõltub sellest, millises riigis te elate ja muidugi mis loom teil on.

Mõnes riigis on kohustuslik varustada iga üle 6 kuu vanune koer transponderiga, mida sageli nimetatakse ka mikrokiibiks. Paljudes riikides vajavad kiipi aga ainult “ohtlikeks” liigitatud koeratõud. Seega, kas teie lemmikloom vajab mikrokiipi või mitte, sõltub paljudest erinevatest juriidilistest teguritest.

Vastutustundliku loomaomanikuna peaksite ikkagi laskma oma kallimal, kas koeral, kassil, küülikul või hobusel, kasutada transponderi kiipi, sest “parem kui kahetseda” .

Vastutustundliku loomaomanikuna peaksite ikkagi laskma oma kallimal, kas koeral, kassil, küülikul või hobusel, kasutada transponderi kiipi, sest "parem kui kahetseda".

Küsige oma loomaarstilt transponderikiibi 15-kohalist numbrit ja sisestage oma lemmik meie andmebaasi.

REGISTREERU NÜÜD

Loomulikult pole vaja, et teie lemmikloomal oleks selle sisestamiseks mikrokiip. Kuna meie keerukas otsingumootor valdab suurt hulka päringualgoritme, saab see otsida mitte ainult transponderikiibi numbrit, vaid ka loomade tätoveeringunumbrite või maksunumbrite ja isegi eriliste omaduste sisestusi. Meie otsingumootor suudab leida kõik teie sisestatud andmed ja need otsingutulemites loetleda. Teil on endiselt täielik kontroll oma isikuandmete üle, sest avaldatakse ainult teie avaldatud andmed.

Miks peaksite siis oma kalli meie andmebaasi lisama?

Sellele on vastus lihtne, kuna meie veebisait on saadaval 109 keeles ja ühtegi muud loomade andmebaasi pole nii palju, et otsida ja otse ühendust võtta, nagu kiibikeskuses. Teie kallis ilmub enamikus kohalikes andmebaasides, kuid kui halvim juhtub halvemini, peate kõigepealt ühendust võtma andmebaasi haldajaga, kes seejärel teatab lemmiklooma omanikule, et lemmikloom on leitud.

Ja tõsi on see, et enamikul juhtudel võtab see kaua aega, sest on nädalavahetus, vastutav töötaja on puhkusel, haige või puhkusel ja möödub nii palju väärtuslikku aega , aega, mil teie loom on teiega pikka aega olnud võiks. Ja kui Jumal hoidku, siis “halvimal juhul” peaks toimuma, siis on isegi võimalus , millega olekut looma “Kadunud” meie andmebaasis , mis tähendab, et see ilmub kohe ka “PUUDUB loomad” sektsioonis , ja profiili sealhulgas sinu Kontaktandmed on kohe nähtavad ka kõigile Chipzentrale veebisaidi külastajatele .

Kui te vaatate demo lehte, mis on osutunud looma tundub et otsingutulemuste ning “Kadunud Loomad” lehel. Kadunud loomade proovilehele minemiseks klõpsake siin

Kiibikeskuse suurim pluss

Meie andmebaasis saate salvestada palju kontaktandmeid, mis on kohe nähtavad kohe, kui teie loom ilmub otsingutulemitesse. Loomulikult on kogu teave vabatahtlik , sisestage nii palju või nii vähe kui soovite. Chipzentrale’is esimest korda registreerudes peate sisestama ainult vabalt valitava kasutajanime , oma e-posti aadressi ja lemmiklooma nime. Pärast edukat registreerimist suunatakse teid oma isiklikule kontole. See konto on parooliga kaitstud ja sellele pääsete juurde ja saate seda muuta ainult teie. Sellele oma profiilile saate sisestada oma looma andmed ja kogu kontaktteabe, mida soovite vabatahtlikult edastada.

Meie andmebaasi saate sisestada järgmised andmed:

Vabatahtlik teave looma kohta: vanus, liik, tõug, kiibi ID, maksunumber, tätoveeringu number, sugu, värv, eritunnused vabatekstina.

Omaniku vabatahtlik teave hädaolukorras teatamiseks: nimi, telefoninumber, mobiiltelefoni number, aadress, alternatiivne e-posti aadress, teie enda veebisait, teie profiilid sotsiaalmeedias, näiteks Facebook, Twitter, Linkedin, Google, Instagram, aga ka Skype ID, Youtube, SoundCloud või VKontakte.

Vaevalt, et mõni muu loomade andmebaas seda teenust pakub, ja kui oluline see on, tuleneb asjaolust, et ainuüksi Saksamaal, Austrias ja Šveitsis kaob aastas mitusada tuhat lemmiklooma. Hinnangute kohaselt arvatakse seda isegi kogu maailmas

Aastas kaob üle 5 000 000 ( 5 miljonit ) lemmiklooma.

REGISTREERU NÜÜD

Chipzentrale'i ainus eesmärk on tuua inimesed ja loomad kokku "õnnetuse korral"!  Sellepärast saate meie andmebaasist otsida 109 keeles ja kuvada tulemusi nii paljudes keeltes.
See suurepärane tunne, et mul on sõber …

Kahjuks on kurb tõde see, et iga päev teatatakse kadunud suurel hulgal lemmikloomi.
Kõigil neil pole õnnetusi, sest enamik loomi ilmub mingil hetkel uuesti ette aedadesse, loomade varjupaikadesse, loomakaitseorganisatsioonidesse või veterinaarkliinikutesse. Paljud loomad, eriti koerad ja kassid, jäävad nn loomade maffia loomapüüdjate kätte ja pakutakse seejärel pimedate kanalite kaudu ning erinevatel turgudel või kiirteede puhkepeatustes uuesti müüki.

Elektrooniline kiibilugeja loomadele

Hea on see, et neis kohtades on sageli palju loomakaitsjaid ja neil on peaaegu alati kaasas elektrooniline kiibilugeja. Nii et kui teie loomale on implanteeritud transponderikiip ja see loetakse kohapeal ette, loeb iga sekund omaniku identiteedi tuvastamiseks ja seejärel KOHE temaga ühenduse võtmiseks , isegi enne, kui vargad saavad põllult lahkuda ja teie loom võib igaveseks kaduda .

Kuid selles peitub tegelik probleem, sest see, millises andmebaasis teie loom on registreeritud, sõltub teie veterinaararstist. Tavaliselt on teie lemmikloom registreeritud ühes paljudest detsentraliseeritud kohalikest andmebaasidest ja seetõttu on seda ülejäänud maailmale praktiliselt võimatu leida, kuna kõik registreerimisbürood pole võrgus ja kindlasti ei tee nad omavahel optimaalset koostööd.

Sel põhjusel on äärmiselt oluline, et teil oleks oma lemmik keskses, ülemaailmselt kättesaadavas ja kättesaadavas 109 keeles andmebaasis nagu meie register. Sest olgem ausad, veterinaararstil näiteks Ungarist, Tšehhi Vabariigist, Rumeeniast, Bulgaariast, Itaaliast, Hispaaniast, USA-st, Mehhikost või mujalt on tal raskusi tee leidmisega puhtalt saksakeelses andmebaasis või andmebaasis talle võõras keeles . Peale selle on tal probleeme andmebaasi päringu sooritamise ja tulemuste lugemisega.

Kuid mustast märgist piisab, sest hea uudis on see, et igal kaasaegsel veterinaarpraktikal, igal loomade varjupaigal, igal loomade heaolu organisatsioonil ja nüüd paljudel eraõiguslikel loomakaitsjatel on vastav elektrooniline kiibilugeja. Sel viisil välja loetud kiibil oleva 15-kohalise identifitseerimisnumbriga saate mõne minuti jooksul Interneti kaudu, ükskõik millisest maailma asukohast, leida meie andmebaasis leitud looma omaniku koos kõigi tema kontaktandmetega ja muidugi kohe teatada, et tema lemmik on leitud . Sest kõik, kellel on lemmikloom, teavad, et pole paremat tunnet kui hoida oma varandust jälle oma süles.

Sisestage oma kallis nüüd meie andmebaasi.

REGISTREERU NÜÜD