base de datos internacional de animales desaparecidos international database for misssing animals internationale datenbank für vermisste tiere base de données internationale des animaux disparus SUCHE NACH VERMISSTEN TIEREN - SEARCH FOR MISSING ANIMALS BUSCAR ANIMALES PERDIDOS - RECHERCHE D'ANIMAUX DISPARUS

Mano šuo dingo, mano katė pabėgo, mano gyvūnas turi lustą, bet nėra registruotas!

Esu beviltiška, ką turėčiau daryti dabar?

Kaip man pranešti radus mano gyvūną?

Girdėti, kad kaip naminių gyvūnėlių savininkas, bet ypač kaip gyvūnų mylėtojas, visada buvo baisu!

Ir būtent šis žmonių beviltiškumas buvo lemiamas taškas 2005 m., Kai nusprendėme įkurti „Chipzentrale“. Naminių gyvūnėlių duomenų bazė, kurioje galite išsaugoti savo mėgstamos mikroschemos numerį ir kontaktinius duomenis.

Nesvarbu, ar atostogaujate, ar namuose.
Jūsų duomenis galima iškviesti iš bet kurios pasaulio vietos 109 kalbomis.

24 valandas per parą – 7 dienas per savaitę – 365 dienas per metus.

Įveskite savo numylėtinį į žetonų centro duomenų bazę, kad jums būtų pranešta, kai jūsų augintinis bus rastas
Įveskite savo numylėtinį į mūsų duomenų bazę šiandien, nes „Geriau saugiau nei gaila“

UŽSIREGISTRUOKITE DABAR

Vienintelis tikslas dėl “lustų centras” yra pareikšti žmonės ir gyvūnai, kaip greitai vėl kartu, kaip įmanoma į “atveju avarijos” .

Ir viskas taip paprasta: čia užregistruojate savo numylėtinį ir įveskite savo augintinio duomenis bei kontaktinius duomenis, apie kuriuos norėtumėte būti informuoti, kai jūsų augintinis bus rastas.

Visi duomenys dabar saugomi mūsų saugiame serveryje ir prie jų galima prisijungti bet kada ieškant , visame pasaulyje ir 109 kalbomis !

Lustų centras – seifas yra saugus

Norėdami būti labai aiškus:

  • Mūsų svetainė pirmiausia yra dingusių gyvūnų paieškos sistema!
  • Pagal numatytuosius nustatymus mūsų svetainėje nėra skelbiami jokie gyvūnų profiliai!
  • Tik jūs nusprendžiate, ar jūsų gyvūno profilis yra viešai matomas, ar ne!
  • Pagal numatytuosius nustatymus jūsų kontaktinė informacija niekam nematoma!
  • Jūsų duomenys saugomi mūsų SSL šifruotame serveryje!
  • Gyvūnų profiliai rodomi tik atlikus atitinkamą paiešką!
  • Galite ieškoti, rasti ir rodyti TIK duomenis, kuriuos išleidžiate Jūs!
  • Svetainė ir paieškos funkcija yra prieinamos visame pasaulyje 109 kalbomis!

Gerai, bet dabar svarbiausias dalykas!

Ar net būtina gyvūnui implantuoti lustą?

Na, priklauso nuo to, kurioje šalyje gyvenate ir, žinoma, kurį gyvūną turite.

Kai kuriose šalyse kiekvienam vyresniam nei 6 mėnesių šuniui yra privaloma pateikti atsakiklį, kuris taip pat dažnai vadinamas mikroschema. Kita vertus, daugelyje šalių mikroschemos reikia tik šunims, klasifikuojamiems kaip „pavojingi“ . Taigi, ar jūsų augintiniui reikalinga mikroschema, priklauso nuo daugelio skirtingų teisinių veiksnių.

Kaip atsakingas naminių gyvūnėlių savininkas, jūs vis tiek turėtumėte leisti savo numylėtiniui – šuniui, katei, triušiui ar arkliui – naudoti atsakiklio mikroschemą, nes „geriau saugu nei gaila“ .

Kaip atsakingas naminių gyvūnėlių savininkas, jūs vis tiek turėtumėte leisti savo numylėtiniui - šuniui, katei, triušiui ar arkliui - naudoti atsakiklio mikroschemą, nes „geriau saugu nei gaila“.

Paprašykite savo veterinaro 15 skaitmenų atsakiklio lusto numerio ir dabar įveskite savo mėgstamiausią į mūsų duomenų bazę.

UŽSIREGISTRUOKITE DABAR

Žinoma, nebūtina, kad jūsų augintinis turėtų mikroschemą, kad ją įvestų čia. Kadangi mūsų sudėtinga paieškos sistema valdo daugybę užklausų algoritmų, ji gali ne tik ieškoti atsakiklio lusto numerio, bet ir įrašyti tatuiruotės numerius ar mokesčių numerius ir net specialias gyvūno ypatybes. Mūsų paieškos sistema gali rasti visus įvestus duomenis ir juos surašyti paieškos rezultatuose. Jūs vis dar galite visiškai kontroliuoti savo asmens duomenis, nes bus skelbiami tik jūsų išleisti duomenys.

Taigi kodėl turėtumėte įtraukti savo brangųjį į mūsų duomenų bazę?

Atsakymas į šį klausimą yra paprastas, nes mūsų svetainė yra prieinama 109 kalbomis ir nėra kitų gyvūnų duomenų bazė, kaip daug būdų būti rasti ir susisiekti tiesiogiai kaip lustas centre. Jūsų numylėtinis pasirodo daugumoje vietinių duomenų bazių, tačiau jei blogiausia yra blogiausia, pirmiausia turite susisiekti su duomenų bazės operatoriumi, kuris tada informuoja augintinio savininką, kad augintinis buvo rastas.

Ir tiesa ta, kad daugeliu atvejų tai užtrunka ilgai, nes yra savaitgalis, atsakingas darbuotojas yra laisvas, serga ar atostogauja, ir praeina tiek brangaus laiko , kiek laiko jūsų gyvūnas buvo su jumis ilgą laiką galėjo. Ir jei, neduok Dieve, įvyktų „blogiausias atvejis“ , mūsų duomenų bazėje jūs netgi galite nustatyti savo gyvūno būseną į „Trūksta“ , kuri iškart parodo ją skyriuje „DRAUDŽIAMI GYVŪNAI“ ir profilį, įskaitant jūsų Kontaktiniai duomenys taip pat iškart matomi kiekvienam „Chipzentrale“ svetainės lankytojui .

Jei pažvelgsime į demo puslapį, gyvulys atrodytų į paieškos rezultatus ir ant “Missing Gyvūnai” puslapyje. Spustelėkite čia, jei norite pereiti į dingusių gyvūnų pavyzdžių puslapį

Didžiausias lustų centro pliusas

Mūsų duomenų bazėje galite išsaugoti daugybę kontaktinių duomenų, kurie iškart matomi, kai tik jūsų gyvūnas pasirodo paieškos rezultatuose. Žinoma, visa informacija yra savanoriška , įveskite tiek, kiek norite. Pirmą kartą užsiregistruodami „Chipzentrale“ turite įvesti tik laisvai pasirenkamą vartotojo vardą , savo el. Pašto adresą ir savo augintinio vardą. Po sėkmingos registracijos būsite nukreipti į asmeninę sąskaitą. Ši paskyra yra apsaugota slaptažodžiu ir tik jūs galite ją pasiekti ir redaguoti. Šioje paskyroje, savo „profilyje“, galite įvesti savo augintinio duomenis ir visą kontaktinę informaciją, kurią norite pateikti savo noru.

Mūsų duomenų bazėje galite įvesti šiuos duomenis:

Savanoriška informacija apie gyvūną: amžius, rūšis, veislė, žetono ID, mokesčių numeris, tatuiruotės numeris, lytis, spalva, specialios savybės, kaip laisvas tekstas.

Savanoriška informacija, kurią savininkas pateikia pranešimui kritiniu atveju: vardas, telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, adresas, alternatyvus el. Pašto adresas, savo svetainė, jūsų profiliai socialinėje žiniasklaidoje, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Linkedin“, „Google“, „Instagram“, bet taip pat „Skype“ ID, „Youtube“, „SoundCloud“ arba „VKontakte“.

Vargu ar kokia nors kita gyvūnų duomenų bazė siūlo šią paslaugą, ir kiek tai svarbu dėl to, kad vien Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje kasmet dingsta keli šimtai tūkstančių augintinių. Manoma, kad net manoma, kad jis yra visame pasaulyje

Kasmet dingsta per 5 000 000 ( 5 mln. ) Augintinių.

UŽSIREGISTRUOKITE DABAR

Vienintelis „Chipzentrale“ tikslas yra suburti žmones ir gyvūnus „nelaimingo atsitikimo atveju“!  Todėl galite ieškoti mūsų duomenų bazėje 109 kalbomis ir rodyti rezultatus tiek kalbų.
Šis nuostabus jausmas turėti draugą …

Deja, liūdna tiesa yra ta, kad kiekvieną dieną pranešama apie daugybę augintinių.
Ne visi jie patiria avariją, nes dauguma gyvūnų tam tikru momentu vėl atsiranda priešais sodus, gyvūnų prieglaudose, gyvūnų globos organizacijose ar veterinarijos klinikose. Daugelį gyvūnų, ypač šunis ir kates, pagauna vadinamosios „gyvūnų mafijos“ gyvūnų gaudytojai, o tada vėl siūloma parduoti tamsiais kanalais ir įvairiuose turguose ar greitkelio poilsio stotelėse .

Elektroninis žetonų skaitytuvas gyvūnams

Gerai tai, kad šiose vietose dažnai būna daug gyvūnų teisių gynėjų, ir jie beveik visada turi elektroninį lustų skaitytuvą. Taigi, jei jūsų gyvūnui yra implantuotas atsakiklio lustas ir tai yra perskaityta vietoje, kiekviena sekundė iš tikrųjų yra svarbi norint nustatyti savininko tapatybę ir paskui nedelsiant susisiekti su juo , net prieš tai, kai vagys gali palikti lauką, o jūsų gyvūnas gali dingti visam laikui .

Tačiau čia slypi tikroji problema, nes kurioje duomenų bazėje jūsų gyvūnas yra registruotas, priklauso jūsų veterinarijos gydytojui. Paprastai jūsų augintinis yra užregistruotas vienoje iš daugelio decentralizuotų vietinių duomenų bazių, todėl jo praktiškai neįmanoma rasti likusiam pasauliui, nes ne visos registracijos tarnybos yra sujungtos į tinklą ir tikrai nebendradarbiauja optimaliai.

Dėl šios priežasties nepaprastai svarbu, kad turėtumėte savo mėgstamiausius centrinėje, visame pasaulyje prieinamoje ir prieinamoje 109 kalbų duomenų bazėje, pavyzdžiui, mūsų registre. Nes būkime sąžiningi, veterinarijos gydytojui iš, pvz., Vengrijos, Čekijos Respublikos, Rumunijos, Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, JAV, Meksikos ar bet kur kitur, tikrai kils sunkumų ieškant grynai vokiečių kalbos duomenų bazės arba duomenų bazės jam svetima kalba . Be to, jis turės problemų vykdydamas duomenų bazės užklausą ir tada galės skaityti rezultatus.

Tačiau užteks juodo ženklo, nes gera žinia ta, kad kiekviena šiuolaikinė veterinarijos praktika, kiekviena gyvūnų prieglauda, ​​kiekviena gyvūnų gerovės organizacija ir dabar daugelis privačių gyvūnų teisių gynėjų turi atitinkamą elektroninį lustų skaitytuvą. Tokiu būdu nuskaitę lusto 15 skaitmenų identifikavimo numerį , per kelias minutes per internetą, iš bet kurios pasaulio vietos, galite sužinoti rasto gyvūno savininką su visais jo kontaktiniais duomenimis mūsų duomenų bazėje ir, žinoma, nedelsdami pranešti, kad rastas jo mėgstamiausias. . Nes visi, turintys augintinį, žino, kad nėra geresnio jausmo, nei vėl laikyti savo lobį saugų ant rankų.

Įveskite savo numylėtinį į mūsų duomenų bazę dabar.

UŽSIREGISTRUOKITE DABAR